واکنش منتقدین به بازی Resident Evil Village

زمانی‌که بازی Resident Evil Village عرضه شد، بازیکنان با یک رزیدنت ایول جدید از نظر سبک و سیاق روبه‌رو شدند. این‌بار کپکام به‌سراغ دوربین اول شخص و معماهای مختلفی رفته بود که این مجموعه را به سمت مسیر جدیدی می‌برد.

حال در Resident Evil Village هم کپکام مجددا به‌سراغ این ساختار رفته است و شاهد ادامه داستان ایتن وینترز هستیم. کاراکتری که در این نسخه باید رزماری، دختر گمشده خود را پیدا کند. ازاین‌رو وارد دهکده‌ای مرموز می‌شود که انسان‌های داخل به هیولا تبدیل شده‌اند. 

از نظر گیم‌پلی ویلیج بیش‌ازپیش روی ترسناندن مخاطب و معماهای مختلف سرمایه‌گذاری کرده است و کپکام وعده داده شخصیت‌پردازی بهتری را از ایتن وینترز مشاهده خواهیم کرد. امروز بعد از ظهر میانگین نمرات بازی Resident Evil Village منتشر شد و شاهد بازخوردهای بسیار خوبی از سوی منتقدین هستیم. در ادامه، بخشی از واکنش منتقدین به این بازی را در زومجی مطالعه خواهید کرد و می‌توانید نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Resident Evil Village

  • سازنده: کپکام
  • ناشر: کپکام
  • پلتفرم: کامپیوتر، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و پی سی
  • سبک: اکشن ماجراجویی و ترسناک بقا

ویلیج تقریبا تمامی جنبه‌هایی را که در RE 7 دوست داشتیم، بهبود بخشیده است. این بازی دارای داستانی ترسناک و خوب در اروپای شرقی است که به خوبی تعادل را میان سیستم مبارزات، معماها و گشت‌وگذار در جهان بازی برقرار کرده است. بااین‌حال همیشه شاهد لحظاتی هستیم که بازی را از المان‌های بقای خود دور می‌کند. 

دیستراکتوید: ۹۰ از ۱۰۰

من فکر نمی‌کنم که آن‌چنان نظرات تفرقه‌اندازی را در مورد Resident Evil Village بشنویم. حدس می‌زنم که بازخوردها اکثرا مثبت خواهد بود. بااین‌حال شاهد نظراتی مثل «همچنان راه زیادی برای موفقیت مالی پیش رو است» مواجه خواهیم شد.

گاد ایز گیک: ۹۰ از ۱۰۰

Resident Evil Village همچنان به مجموعه‌ای که ۲۵ سال از آن می‌گذرد، کمک کرده تا تازه باقی بماند. سیستم مبارزات بازی رضایت بخش، معماها به‌خوبی طراحی شده و بازی فوق‌العاده به‌نظر می‌رسد.

گیمزبیت: ۸۰ از ۱۰۰

Resident Evil: Village هواداران این مجموعه را خوشحال می‌کند، مخصوصا بازیکنانی را که مثل من ترسو نباشند.

گیمزرادار+: ۷۰ از ۱۰۰

شروع قوی و پایان خوب بازی باعث شده تا این بازی از متوسط بودن به یک محصول قابل قبول، اما نه عالی تبدیل شود.

erfan77pakdin
ارسال دیدگاه